Р Е З У Л Ь Т А Т И здачі іспиту з іноземної (англійської) мови

Р Е З У Л Ь Т А Т И

здачі іспиту з іноземної (англійської) мови на

спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

№ з/п

Прізвища, ім’я та по батькові вступників

Оцінка

1

Бас Сергій Дмитрович

3

2

Белосветов Тарас Володимирович

5

3

Бєліков Владислав Миколайович

4

4

Борозенець Антон Олександрович

3,5

5

Володимирчук Олексій Анатолійович

3,5

6

Гліба Дмитро Михайлович

4,5

7

Голодний Олексій Сергійович

4,5

8

Загорський Олександр Миколайович

4

9

Зубаль Богдан Іванович

3

10

Кавун Іван Михайлович

4

11

Колесник Сергій Романович

3,5

12

Коротенко Ігор Вікторович

4

13

Кошка Вадим Михайлович

4,5

14

Лило Іван Віталійович

3,5

15

Ліповий Владислав Віталійович

3,5

16

Масло Олександр Станіславович

3

17

Михайлів Ярослав Андрійович

5

18

Охота Лідія Віталіївна

4,5

19

Панасенко Владислав Станіславович

3,5

20

Подолянець Андрій Васильович

4,5

21

Поплавець Дмитро Сергійович

5

22

Тисячний Сергій Григорович

3

23

Шевцов Артем Юрійович

3,5

24

Бабіч Олександр Юрійович

3

25

Березняк Андрій Анатолійович

4,5

26

Браташ Антон Андрійович

3

27

Вдов Тетяна Володимирівна

4

28

Волкова Руслана Олександрівна

3,5

29

Голуб Вячеслав Дмитрович

4,5

30

Гринчук Олександр Юрійович

4

31

Данго Ібрагім

Не з’явився

32

Добровольський Михайло Сергійович

Не з’явився

33

Євдошенко Катерина Олегівна

4,5

34

Єфремов Володимир Павлович

4

35

Закладна Крістіна Олександрівна

Не з’явився

36

Загоровський Дмитро Олександрович

5

37

Калинчук Олександр Володимирович

3

38

Кияниченко Олександр Олександрович

5

39

Котлобай Юлія Миколаївна

4

40

Кравченко Владислав Євгенович

4,5

41

Кузнєцов Кирило Андрійович

4

42

Лисенко Максим Валерійович

4,5

43

Максименко Арсеній Миколайович

4

44

Марухняк Денис Володимирович

3

45

Мельник Марта Любомирівна

5

46

Мельниченко Олексій В`ячеславович

3,5

47

Мельничук Максим Анатолійович

4,5

48

Мірошниченко Віталій Олексійович

5

49

Онопрієнко Роман Миколайович

3

50

Подольчук Стефанія Сергіївна

3,5

51

Прохорчук Вадим Васильович

3

52

П'ятигорець Єлизавета Сергіївна

4

53

Рибаченко Костянтин Петрович

3

54

Слоневський Михайло Андрійович

4,5

55

Сорочинський Михайло Броніславович

3,5

56

Стоянов Олексій Володимирович

3

57

Тарануха Василь Веніамінович

4

58

Шевчук Віталій Вадимович

3

59

Яценко Олексій Валерійович

Не з’явився

60

Андрусік Андрій Віталійович

4,5

61

Балушок Максим Юрійович

3,5

62

Гриценко Максим Вадимович

                  4,5                 

63

Кальніцький Олесь Петрович

4

64

Камуз Дмитро Євгенович

3

65

Каплан Михайло Євгенович

4

66

Комарніцький Вадим Анатолійович

4

67

Курчій В'ячеслав Володимирович

3

68

Левкович Арсен Петрович

3,5

69

Майстренко Любов Юріївна

4

70

Матушкін Дмитро Сергійович

4

71

Місюк Богдан Вадимович

3,5

72

Могильда Єгор Сергійович

Не з’явився

73

Набок Степан Сергійович

3

74

Новіков Гліб Ілліч

3,5

75

Орищенко Вячеслав Васильович

3,5

76

Паламарчук Олексій Павлович

3

77

Плєва Сергій Миколайович

3

78

Повар Ярослав Юрійович

3

79

Поліщук Святослав Віталійович

3

80

Поволоцький Павло Борисович

4

81

Почепня Георгій Костянтинович

4

82

Раєцький Ілля Станіславович

5

83

Слива Владислав Юрійович

3

84

Степанов Віталій Дмитрович

3,5

85

Терьохін Олександр Олександрович

3,5

86

Тімченко Олексій Борисович

4

87

Свєшніков Валерій Вікторович

3,5

88

Чевельча Олег Володимирович

4,5

89

Шумилянко Володимир Васильович

4,5

90

Аджабі Аймен

4

91

Алексій Костянтин Геннадійович

4,5

92

Баденко Дмитро Олександрович

3

93

Васькевич Олександр Петрович

4

94

Герин Роман Богданович

3

95

Емех-Лаз Чімнонсо.

5

96

Ємельянов Іван Сергійович

3,5

97

Ласкутов Владислав Андрійович

3,5

98

Марчук Любов Романівна

3,5

99

Мельничук Анастасія Ігорівна

4,5

100

Нечипоренко Владислав Анатолійович

3,5

101

Перевозник Дмитро Олександрович

3

102

Притиченко Еліна Сергіївна

4

103

Столярець Анатолій Юрійович

3

104

Тригубець Олексій Олександрович

3,5

105

Федотенко Ірина Миколаївна

4,5

106

Шевчук Андрій Русланович

4

 

 

спеціальність 144 Теплоенергетика

 

№ з/п

Прізвища, ім’я та по батькові вступників

Оцінка

1

Бессальнова Олена Русланівна

3,5

2

Більда Ігор Миколайович

4

3

Бородін Андрій Андрійович

4

4

Бубнов Василь Вікторович

3,5

5

Войтюк Дмитро Ігорович

3,5

6

Ганжа Денис Геннадійович

4,5

7

Гетманчук Ганна Олександрівна

4,5

8

Гловацький Денис Вадимович

3,5

9

Голубенко Олександр Олександрович

4,5

10

Гречко Ярослав Васильович

3

11

Гурєєв Максим Вячеславович

4,5

12

Ергард Павло Андрійович

3,5

13

Квотченко Денис Олександрович

4,5

14

Лівіщенко Анатолій Анатолійович

3

15

Мельнікова Катерина Ігорівна

4,5

16

Микита Євгеній Олександрович

4,5

17

Музичук Орест Борисович

4,5

18

Нагорний Борис Борисович

3

19

Поліщук Андрій Русланович

4

20

Порядіна Дар'я Сергіївна

4

21

Потурай Лукаш Олегович

4,5

22

Сапунов Анатолій Олександрович

3,5

23

Сердечний Павло Юрійович

4,5

24

Федорусь Ганна Олегівна

4

25

Чередніков Олександр Михайлович

3

26

Чубенко Діана Едуардівна

4,5

 

 

спеціальність 101 Екологія

 

№ з/п

Прізвища, ім’я та по батькові вступників

Оцінка

1

Гриценко Олег Вікторович

4,5

2

Косач Олександр Анатолійович

4,5

3

Демчук Богдан Олександрович

4,5

4

Головня Олександр Олександрович

3

5

Паршакова Світлана Валеріївна

4

6

Попач Марія Валеріївна

4

7

Зіневич Віра Сергіївна

5

8

Столбова Катерина Сергіївна

4,5

9

Єлецька Ілона Володимирівна

4,5

10

Іванова Вікторія Олександрівна

4,5

11

Скрипник Тетяна Анатоліївна

4

12

Ізвєкова Катерина Олексіївна

3,5

13

Головчук Лілія Анатоліївна

4,5

 

 

 

 

 

 

 

спеціальність 184 Гірництво

 

№ з/п

Прізвища, ім’я та по батькові вступників

Оцінка

 1

Бельтек Микита Ігорович

3

2

Берещук Михайло Вікторович

3

3

Дзьоба Максим Вадимович

5

4

Діхтяренко Людмила Вікторівна

3

5

Дудка Єлизавета Андріївна

3

6

Зуй Дарія Анатоліївна

3

7

Кондратюк Владислав Володимирович

4

8

Кущенко Єгор Олександрович

3,5

9

Леончик Олексій Іванович

Не з’явився

10

Литвинчук Ілля Дмитрович

4

11

Люненко Тетяна Олегівна

3

12

Макаров Сергій Олександрович

3

13

Мальцев Владислав Олександрович

Не з’явився

14

Міщенко Олександр Сергійович

4

15

Мусихін Мар’яна Юріївна

3

16

Остапчук Артем Олександрович

3,5

17

Подолянко Ярослав Петрович

3,5

18

Рахнянський Дмитро Леонідович

3

19

Слюсарчук Василь Павлович

3

20

Степанюк Лідія Володимирівна

3

21

Туганов Гірей Кемалович

4

22

Чупров Владислав Миколайович

3

 

 

 

Р Е З У Л Ь Т А Т И

здачі іспиту з іноземної (німецької) мови на

спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

№ з/п

Прізвища, ім’я та по батькові вступників

Оцінка

1

Бондарчук Богдан Андрійович

4

2

Грюнвальд Мартін Володимирович

4,5

3

Зайченко Анна Віталіївна

4,5

4

Лях Володимир Михайлович

5

5

Фандуль Антон Сергійович

5

6

Костенюк Марк Анатолійович

4,5

7

Цуркан Роман Вікторович  

4,5

8

Бурлака Павло Юрійович

4,5

 

спеціальність 101 Екологія

 

№ з/п

Прізвища, ім’я та по батькові вступників

Оцінка

1

Марушкевич Анна Олегівна

4,5

 

 

Р Е З У Л Ь Т А Т И

здачі іспиту з іноземної (французької) мови на

спеціальність 184 Гірництво

 

№ з/п

Прізвища, ім’я та по батькові вступників

Оцінка

1

Лунич Олексій Іванович

4