Всеукраїнські фестивалі інновацій

 

Шановні колеги!

 

Інформуємо Вас, що з нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року. Метою заходу є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів. У рамках заходу заплановано провести:

  • круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»;

  • конкурс стартап проектів;

  • конкурс інноваційних проектів;

  • навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності.

Щодо круглого столу

До участі у заході запрошуються представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання академічного підприємництва та комерціалізації інноваційної продукції. За результатами круглого столу планується опублікування тез доповідей в електронному вигляді.

У разі зацікавленості, просимо до 18:00 10 квітня 2019 року заповнити гугл-форму за посиланням: https://goo.gl/efR8kB, тези доповіді прикріпити до гугл-форми або надіслати на електронну пошту: directorate.innovation@gmail.com.

Заявки та тези доповіді, надіслані пізніше зазначеної дати, розглядатись не будуть.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.

Контактний телефон: +38 (044) 287-82-00, звертатися до: Оксани Двигун, ov.dvigun@gmail.com та Олени Максимової, maksimova@mon.gov.ua.

Щодо конкурсу стартап проектів

Участь у конкурсі можуть взяти проекти, представлені закладами вищої освіти, науковими установами національних академій наук або міністерств, а також закладами професійної (професійно-технічної) освіти. Стартап проекти мають бути спрямовані на пошук бізнес-моделі, що дозволить швидко вийти на ринок та масштабувати новостворені продукти/ послуги. До участі у конкурсі допускаються проекти на стадії готовності не менш як прототип.

Конкурс проходитиме за двома напрямами: Hardware стартапи та Software стартапи (ІТ – стартапи).

Заявки на конкурс приймаються до 18:00 28 лютого 2019 року.

У разі зацікавленості та для підтвердження участі у Конкурсі стартапів в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій – 2019, просимо заповнити гугл-форму за посиланням: https://goo.gl/MU1zDc. опис проекту надсилається додатково на електронну пошту: directorate.innovation@gmail.com (в темі листа зазначити: Конкурс стартапів_ Назва стартапу).

Відбір фіналістів конкурсу триватиме до 22 березня 2019 року. Результати відбору буде оприлюднено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше 25 березня 2019 року.

Окрім цього, до 30 квітня 2019 року для фіналістів буде проведено додатковий тренінг щодо підготовки презентацій проектів українською та англійською мовами у фіналі конкурсу, який відбудеться у травні 2019 року.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.

Контактний телефон: +38 (044) 287-82-17, звертатися до: Олени Харіної, kharina@mon.gov.ua та Юлії Лихачової, yulia.lykhachova@mon.gov.ua.

 

Щодо конкурсу інноваційних проектів

Участь у конкурсі можуть взяти проекти, представлені закладами вищої освіти, науковими установами національних академій наук або міністерств, а також закладами професійної (професійно-технічної) освіти та спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту. Інноваційний проект має містити у собі такі структурні елементи: визначені цілі та задачі; комплекс конкретних досліджень і розробок; економічне, ресурсне та організаційне обґрунтування. ДО участі у конкурсі допускаються проекти на стадії готовності не менш як дослідний зразок.

Заявки на конкурс приймаються до 18:00 28 лютого 2019 року.

У разі зацікавленості та для підтвердження участі у Конкурсі інноваційних проектів в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій – 2019, просимо заповнити гугл-форму за посиланням: https://goo.gl/Qr6Wg8.

Відбір фіналістів конкурсу триватиме до 22 березня 2019 року. Результати відбору будуть оприлюднені на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше 25 березня 2019 року. Фіналістам потрібно буде підготувати презентації проектів.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.

Контактний телефон: +38 (044) 287-82-18 або +38 (044) 287-82-16, звертатись до: Андрія Петровського, petrovskyy@mon.gov.ua та Миколи Вольвача, volvach@mon.gov.ua.

 

Щодо навчального тренінгу з інноваційної діяльності

У разі зацікавленості та для підтвердження участі у навчальних тренінгах, спрямованих на розвиток навичок в сфері інноваційної діяльності, в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій – 2019, просимо заповнити гугл-форму за посиланням: https://goo.gl/XMFLW1.

 

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському фестивалі інновацій та просимо повідомити про Вашу участь у заході.